Ana Sayfa
Duyurular
2017-2018 Güz Yarıyılı Final Sınavları / Yemek Anketi / Yurt ve Ulaşım Bilgileri

2017-2018 Güz Yarıyılı Final Sınavları / Yemek Anketi / Yurt ve Ulaşım Bilgileri

Sınav oturumlarınıza, www.adabis.sakarya.edu.tr sitesine şifreli giriş yapıp, "Sınav Programım" bağlantısını tıklayarak erişebilirsiniz. Final Sınav Programınızın bulunduğu bu sayfayı yazıcı çıktısı alarak sınava gelmeniz gerekmektedir. 

Sınav günleri yemekhaneden faydalanabilmek için, Adabis sistemine şifreli girişten sonra "Durum Raporu" altındaki Yemek Anketini doldurarak onaylamanız gerekmektedir.


 Not: Yönlendirilmiş Çalışma dersinden Final sınavına girecek öğrencilerimiz 06-07 Ocak 2018 tarihlerinde 10:00-16:30 saatleri arasından Adapazarı Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğünde istedikleri bir saatte sınav olabilirler.


 06-07 Ocak 2018 'deki final sınavlarında konaklayabileceğiniz yurtların kontenjan ve ulaşım bilgilerine, aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Yurtlarla olan ilişkileri, öğrencilerimiz kendileri yürüteceklerdir. Lütfen okulumuzdan rezervasyon talebinde bulunmayınız. Final sınavları, komşu illerde ikâmet eden öğrencilerimizin Sakarya'da konaklamalarına gerek kalmayıp, günlük olarak gelip gitmelerine imkân tanıyacak şekilde düzenlenmiştir.


Kontenjan alınan öğrenci yurtları için tıklayınız. ( .zip | .doc )
Diğer Yurtlar ve Öğrenci Evleri hakkında bilgi için tıklayınız...